Вторник, 22.10.2019, 00:19Главная | Регистрация | Вход

Косметика

Наши телефоны

Поиск

Наши партнеры

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Удобрения, СЗР
МИКРОБИОЛОГИЧЕСКИЙ ПРЕПАРАТ "КЛЕПС"®
kleps"КЛЕПС"® - це серія мікробіологічних препаратів, розроблених на основі  запатентованої технології, які пропонуються для поліпшення продуктивності сільськогосподарських рослин на збіднених грунтах та відновлення їхньої родючості. Перший з них, офіційно визнаний препарат КЛЕПС®, застосовується для передпосівної обробки насіння широкого кола рослин, а також для обприскування вегетативної поверхні рослин та обробки розсади овочевих.
 
Дія препарату
"КЛЕПС"® базується на властивостях бактерій засвоювати азот з повітря, синтезувати біологічно активні речовини (фітогормони, вітаміни та інш.), стимулювати захисну систему рослин. Бактерії перебирають на себе функції агрохімікатів, але на відміну від останніх не забруднюють узбіжжя та угіддя. Мікроелементи цеоліту - природного мінералу - підсилюють дію бактерій.
 
Особливість та новизна препарату
Полягає в тому, що тісний контакт бактерій з рослиною та їхня конкурентна спроможність забезпечуються здатністю їх локалізуватися у тканинах широкого кола рослин і, таким чином, виживати протягом вегетаційного періоду рослиниі. Препарат випускається у вигляді суспензії, до складу якої входять активні клітини бактерій, а також цеоліт, що доповнює його цінними мікроелементами.
 
Новизна препарату
  • Тісний контакт бактерій з рослиною та їхня конкурентна спроможність, які забезпечуються здатністю розвиватися у тканинах рослини-господаря і виживати протягом вегетаційного періоду. 
  • Бактерії препарату мають комплекс корисних для рослини властивостей (азотфіксація, поліпшення мінерального живлення рослин). 
  • Норма використання препаратів значно менша у порівнянні з іншими відомими аналогами через високу активність бактерій та їхній високий титр у препаратах.
Норми витрат добрива для підкормки складають 20-35 мл/га при дворазовій підкормці, та від 50 мл/т при передпосівній обробці насіння в залежності від культури.
 
 
Термін зберігання: – 3 місяці при температурі  4 -120С.
 
Объем: 1,0 л *
Цена: 2400.00 грн.+ ПДВ (20%)
* - Форма випуску тара об’ємом (100, 250, 500, 1000, 2000, 5000) мл
Organic-Planet © 2010-2019 Доставка по всей Украине |